Yüzüklerimizi hangi parmağa taktığımızın önemi var mı ?

Mars’ın Parmağı – Başparmak bazı öğretilere göre başparmak, savaş ve enerji tanrısı Mars ile ilişkilendirilir. Bu parmağa yüzük takmak güçlü bir irade, liderlik nitelikleri ve hükmetme arzusuyla ilişkilendirilir. Bu yüzük, kendini onaylamanın bir tılsımı olabilir ve çabalarında içsel güç ve başarı arayanlar tarafından saygıyla karşılanır.

Satürn parmağı – Orta parmak Satürn’e karşılık gelen orta parmak özgüven ve sorumlulukla ilişkilendirilir. Bu parmağa yüzük takmak, istikrarlı bir kişiliğe ve yüksek hedeflere sahip bir kişinin sinyali olabilir. Buradaki yüzüğün büyüklüğü yalnızca gücü değil aynı zamanda bilgelik ve tevazu ile dengelenmesi gereken gururu da yansıtabilir. Satürn’ün halkaları ve diğer gizemler hakkında

Güneşin Parmağı – Yüzük parmağı çoğunlukla “Güneşin parmağı” olarak adlandırılan yüzük parmağının farklı kültürlerde farklı yorumları vardır. Sağ tarafta bir alyans, sol tarafta ise yaratıcılık ve astral koruma ile ilişkilendirilir. Bu parmağa yüzük takmak sevginin, yaratıcılığın ve maneviyatın tılsımı olabilir. Herhangi bir parmak yüzük için uygundur ve seçim kişisel kimliğinize ve inancınıza bağlıdır.

Yüzüğünüzü hangi parmağınızla seçerseniz seçin, size ilham vermesi, sizin için önemli olan değerleri hatırlatması ve size neşe getirmesi önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir